Penzion Český Krumlov u Achilla
Penzion u Achilla ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion u Achilla / Český Krumlov

Tříhvězdičkový penzion u Achilla, ze kterého se Vám naskytne nádherný výhled na Český Krumlov a jeho zámek,nabízí ubytování v poklidné čtvrti Horní Brána, přibližně 10 minut procházky od hlavního náměstí.

Penzion U Achilla v Českém Krumlově ubytování
Penzion U Achilla zajištuje ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích a v rodinném čtyřlůžkovém pokoji. Penzion je vhodný jak pro uspořádání rodinné dovolené, romantické pobyty, tak i pro ubytování turistů. Všechny pokoje penzionu u Achilla jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu. V penzionu se dále nachází zastřešené stání pro úschovu motocyklů a jízdních kol, pískoviště a trampolína pro děti. Lze si zde za poplatek zapůjčit též lednici a vozík Croozer. Personál českokrumlovského penzionu Vám ochotně poskytne informace o zajímavostech v okolí.

Penzion U Achilla ubytování v Českém Krumlově gastronomie
V ceně ubytování v penzionu U Achilla v Českém Krumlově je zahrnuta chutná a bohatá snídaně podávaná v příjemné jídelně s terasou. Na oběd či večeři si pak můžete zajít do nedaleké restaurace Na Hrázi se širokou nabídkou pokrmů české i mezinárodní kuchyně a točeného piva.

Ubytování v Českém Krumlově penzion U Achilla okolí
Penzion je situován pouhých 10 minut od centra historického města Český Krumlov zapsaného na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, kde naleznete řadu jedinečných památek, jakými jsou Státní hrad a zámek, grafitový důl a pivovar Eggenberg. K výletům do přírody lákají Novohradské hory, Bletenský les, Lipenská přehrada, rozhledna Kleť a zámek Hluboká.
Penzion Český Krumlov u Achilla - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov u Achilla - disponuje restauracíPenzion Český Krumlov u Achilla - disponuje vinárnouPenzion Český Krumlov u Achilla - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov u Achilla -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov u Achilla - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov u Achilla - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Český Krumlov u Achilla - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov u Achilla - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou